x
İade Koşulları

İnternet Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişlerde, ürünü kullanmamak koşulu ile 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Ürün ile birlikte size gönderilen resmi faturanın da iade edeceğiniz ürün ile birlikte bize ulaştırılması gerekmektedir. (Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Faturanız size gönderilecek kargo paketinin şeffaf kısmında olacaktir. Faturayi kargo gorevlisi almis ise muhakkak isteyiniz ve faturasiz paketleri teslim almayiniz. Faturasız teslim alınan paketlerde sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 7 iş günü içinde hesabınıza ödemeniz yapılacaktır. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre gerçekleşmektedir.

 

Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

 

Havale ile ödeme yaptıysanız, ürün ile birlikte size ulaşan resmi faturanızın arka kısmına, hesabın ait olduğu kişinin adı ve soyadı ve IBAN bilgisinin (TR ile başlayan 26 haneli hesap numarası) yazılması yeterli olacaktır. Ürünle birlikte bize göndereceğiniz hesaba yine en geç 7 iş günü içinde satın almış olduğunuz ürün bedeli yatırılacaktır. İadenizin kartınıza yansıma süresi ise tamamen bankanız ile sizin anlaşmanıza bağlı olarak değişmektedir. Genellikle tarafımızdan iade talimatı verildikten sonraki 1-10 gün içinde ödemeniz kartınıza yansır.

Önemli Not: Yurt dışından yapılan alışverişlerde iade ya da değişim kabul edilmez. 

 

İadelerde anlaşmalı kargomuz olan Sürat Kargo ile gönderim yaptığınızda kargo bedeli tarafımızca karşılanmaktadır. SÜRAT KARGO’ya EKD TEKSTİL – Esra Keskin Demir’e gönderi yapacağınızı söyleyerek 1045798435 cari kodunu belirtmeniz gerekmektedir.. Adres bilgilerimiz kargo sisteminde kayıtlıdır. Farklı kargo şirketlerinden gönderim yapacaksanız kargo bedelini karşılamanız gerekmektedir. Aksi takdirde tarafımıza ödemeli gönderilen kargoların, bedelleri iade tutarınızdan düşülecektir.

 Başka kargo firmasi ile iade yapacaksanız; aşağıdaki adrese EKD TEKSTİL adına gönderim sağlayabilirsiniz.

 

ADRES: Erenler Mah. 1201 Sok. No:5 B/31 (Meydan 54 AVM) Erenler Sakarya

 


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/kusurlu olması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde info@esrakeskindemir.com dan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Kusurlu ürünün iadesinde tüm kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır. Ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iadesi yapılmaz. Ürünün bu süre zarfında stoklarda tükenmesi durumunda ise iadeniz en geç 3 gün içinde yapılacaktır.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.