x
İade ve Değişim

İnternet Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişlerde, ürünü kullanmamak koşulu ile 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade ve değişim yapabilirsiniz. İade ve değişimlerde, ürün ile birlikte size gönderilen resmi faturanın da iade edeceğiniz ürün ile birlikte bize ulaştırılması gerekmektedir. (Faturasız gönderilen ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilememektedir. Faturaniz size gönderilecek kargo paketinin şeffaf kısmında olacaktir. Faturayi kargo gorevlisi almis ise muhakkak isteyiniz ve faturasiz paketleri teslim almayiniz.)

 

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 7 iş günü içinde hesabınıza ödemeniz yapılacaktır. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre gerçekleşmektedir.

 

Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

 

Havale ile ödeme yaptıysanız, ürün ile birlikte size ulaşan resmi faturanızın arka kısmına, hesabın ait olduğu kişinin adı ve soyadı ve IBAN bilgisinin (TR ile başlayan 26 haneli hesap numarası) yazılması yeterli olacaktır. Ürünle birlikte bize göndereceğiniz hesaba yine en geç 7 iş günü içinde satın almış olduğunuz ürün bedeli yatırılacaktır.

 

İade ve değişimlerde satış sözleşmemiz gereği kargo bedeli size aittir. Anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO ile yaklaşık 5 TL bedelle gönderim yapabilirsiniz. SÜRAT KARGO’ya EKD TEKSTİL – Esra Keskin Demir’e gönderi yapacağım demeniz yeterlidir. Adres bilgilerimiz kargo sisteminde kayıtlıdır.

 

Başka kargo firmasi ile iade ya da değişim yapacaksanız; aşağıdaki adrese EKD TEKSTİL adına gönderim sağlayabilirsiniz.

 

ADRES: Bağlar Mah. Yıldıztepe Cad. 25/A Erenler Sakarya

 

Farklı firmalardan tarafımıza ödemeli olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir. SÜRAT KARGO ile tarafımıza ödemeli gönderilen kargolar kabul edilir ancak iadenizin ödemesi yapılırken iade kargosunun bedeli düşülerek gönderim yapılır.


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/kusurlu olması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde info@esrakeskindemir.com dan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Kusurlu ürünün değişimi ya da  iadesinde kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır. Ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. 

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.