x
Sık Sorulan Sorular
Ürünlerin boylarını daha uzun çalışabiliyor musunuz?

Evet, birçok ürünün boyu istediğiniz ölçülerde çalışılabiliyor. Ancak ürün boyu uzatıldığında ve yahut kısaltıldığında ürün standart dışına çıktığından iade ve değişimi mümkün değildir. Uzun siparişler stoklu ürünler olmadığından hazırlık süresi vardır ve bu süre atölyemizin yoğunluk durumuna göre maksimum 15 güne kadar uzayabilir. Uzatma yapılan her ürünün fiyatı standart fiyatından 20 TL daha fazla olacaktır. Bu nedenle uzun siparişleriniz için info@esrakeskindemir.com a mail atmanız gerekmektedir.

Sipariş verdiğim ürün kaç gün içinde elimde olur?

Kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödemelerde sipariş verdiğiniz ürün 2-7 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Ürünlerimiz stokludur, bu nedenle genellikle siparişinizin ertesi gününde kargolanır ancak stok bitmesi durumunda yeni stok güncellemesi 7 iş gününü bulabilir. Aciliyetinizin olduğu durumlarda net stok durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle irtibat kurabilirsiniz. Havale ve eft ile yaptığınız ödemelerde bu süre havalenizin gerçekleştiği tarihten itibaren başlar. Ürün kargoya verildikten sonra size kaç gün içinde ulaşacağının bilgisini ise, telefonunuza kargo şirketi tarafından gönderilen SMS'te yazan kargo şubesini arayarak öğrenebilirsiniz. Firmamız ürün kargoya teslim edildikten sonraki sürece müdahale etmemektedir.

Beden kalıplarınız nasıl?

Kalıplarımız standart beden tablosu ölçülerine uygun çalışılmaktadır. Tasarımı itibariyle bazı modeller geniş kalıp olabilir ancak omuz ölçüleri her zaman standartlara uygun çalışılmaktadır. Bu nedenle bol görerek bir beden küçük sipariş verdiğiniz ürünler omuzlarınızdan kasma yapabilir. Bu sebeple tüm modellerimizde sıklıkla kullandığınız bedeni sipariş vermeniz ve omuz ölçünüzü dikkate almanız en doğru tercih olacaktır.

Tam boy ölçümü nasıl hesaplayabilirim?

Küçük bir örnek vererek bu konuda size yardımcı olabiliriz. 165 cm boyu olan bir kişi için tam boy giysi ölçüsü 135 cm'dir. Bu durumda 170 cm boyu olan bir kişi için 140 cm tam boy elbise ölçüsü olacaktır. Bu ölçülere oranla tam boy ölçünüzü hesaplayabilirsiniz.

Nasıl değişim yapabilirim?

Ürünü EKD Tekstil - Esra Keskin Demir adına Sürat Kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo şirketinde adres bilgilerimiz kayıtlıdır. EKD Tekstil - Esra Keskin Demir'e gönderi yapacağım demeniz yeterlidir. Değişimlerde kargo bedeli size aittir. Anlaşmalı olduğumuzdan yaklaşık 5 TL bedelle ürünü kargolayabilirsiniz. 

Nasıl iade yapabilirim?

İadesini yapacağınız ürünü, ambalajı ve faturası ile birlikte ürün zarar görmemiş ve kullanılmamış olmak koşulu ile 7 gün içinde tarafımıza kargolayabilirsiniz. Havale ve EFT ile yaptığımız ödemelerin iadesinde, ürün faturasının arka kısmına IBAN Bilgisi ve IBAN'ın ait olduğu kişinin adı ve soyadı yazılmalıdır. Ürünü EKD Tekstil - Esra Keskin Demir adına Sürat Kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo şirketinde adres bilgilerimiz kayıtlıdır. EKD Tekstil - Esra Keskin Demir'e gönderi yapacağım demeniz yeterlidir. İadelerde kargo bedeli size aittir. Anlaşmalı olduğumuzdan yaklaşık 5 TL bedelle ürünü iade edebilirsiniz. Farklı kargolardan tarafımıza ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmemektedir. Farklı kargo ile gönderim yapacaksanız adres bilgilerimize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. 

İade ettiğim ürünün ödemesi tarafıma nasıl yapılacak?

İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre gerçekleşmektedir. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir. Havale ile ödeme yaptıysanız, ürün ile birlikte size ulaşan resmi faturanızın arka kısmına, hesabın ait olduğu kişinin adı ve soyadı ve IBAN bilgisinin (TR ile başlayan 26 haneli hesap numarası) yazılması yeterli olacaktır. Ürünle birlikte bize göndereceğiniz hesaba en geç 7 iş günü içinde satın almış olduğunuz ürün bedeli yatırılacaktır.

İade kargomu gönderdikten sonra kartıma ne zaman ödeme yapılır?

İade kargonuzun bize teslim edildiği 7 iş günü içerisinde, EKD Tekstil tarafından kredi kartınıza iadeniz yapılır. Bizim tarafımızdan iade edilmiş olan tutarın bakiyenize yansıtılması bankanızın insiyatifinde olup, bankanıza bağlı olarak birkaç iş gününü bulabilmektedir.


Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet Sürat Kargo ile anlaşmamız gereği kapıda kredi kartına tek çekim yapabilirsiniz. Kuryenin yanında POS Cihazı'nın bulunmama ihtimaline karşın, size dağıtım yapacak şubeyi dağıtım öncesinde arayıp bilgi verebilirsiniz. Siparişinizi kargoya teslim ettiğimizde, kargo tarafından telefonunuza otomatik olarak mesaj gönderilecektir. Bu mesajda takip numaranız ve size dağıtım yapacak şubenin adı yazar. Bu bilgiler doğrultusunda şubenizle iletişim kurabilirsiniz.


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.